درآمد واقعی سوپرسل چقدر است ؟

درآمد واقعی سوپرسل چقدر است ؟

درآمد واقعی سوپرسل چقدر است ؟

supercell – سوپرسل یکی از بزرگترین شرکت های فنلاندی است که توانسته محبوبیت بسیار زیادی را از تعداد کمی بازی که منتشر کرده به دست آورد .

درآمد واقعی سوپرسل چقدر است ؟
درآمد واقعی سوپرسل چقدر است ؟

طبق گفته خود این شرکت ، سوپرسل در سال 2017 توانسته است از 2.029 میلیارد دلاردرآمد 810 میلیون دلار سود به دست آورد .

این درآمد فقط مال سال 2017 هست و بعد از آن با افزایش کاربران تا سال 2020 یقینا درآمدش چندین برابر افزایش یافته است .

چنین درآمدی برای شرکتی که فقط تعداد کوتاهی بازی منتشر کرده است بسیار عالی است و در کارنامه خود به بهترین نحو عمل کرده است .

مدیر عامل شرکت سوپرسل

مدیر عامل شرکت سوپرسل
مدیر عامل شرکت سوپرسل

ایلکا پانانن ، مدیر عامل این شرکت بزرگ و موفق بوده است که در بیانیه ای در سال 2017 اعلام کرد :

سال 2017 برای ما سال بسیار خوبی بود و 2 تا از بازی های محبوب ما یعنی کلش آف کلنزclash of clans ” و هی دی hay day ” در این سال پنج سالگی خود را جشن گرفتند .

در ادامه افزود :

این یک پس از گذشت چندین سال هنوز میلیون ها کاربر در سطح جهان از بازی های ما استفاده میکنند . بازی دیگر ما یعنی کلش رویال ” clash royal ” در این سال یکی از بزرگترین مسابقات ورزش های الکترونیک را برگزار کرد که در این بازی 27 میلیون و 400هزار نفر شرکت کردند .

بازی براول استارز را نیز در قالب بتا منتشر کردیم و بازی The Beatles Sta نیز در حالت بتا در کانادا منتشر شده است .

اکنون در سال 2020 تمامی بازی های این شرکت دانلود بسیاری زیادی را از گوگل پلی و سایر اپلکیشن های نظیر گوگل پلی داشته اند .

در میان این بازی ها ، کلش آف کلنز بیشترین دانلود را از آن خود کرده و معلوم میشود که این بازی جز بهترین کارهای سوپرسل در ده سال گذشته بوده است .

جالب است بدانید این شرکت کار خود را در سال 2010 فقط با 6 میلیون دلار شروع کرد ؛ این مبلغ را پانانن مدیرعامل این شرکت از سازمان تامین مالی فنلاند گرفت و در سال 2017 همین شرکت 140 میلیون دلار به دولت فنلاند مالیات پرداخت کرده است که سود بسیار خوبی برای کشور فنلاند میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *