ترکیب برای معدنچی در کلش آف کلنز

ترکیب برای معدنچی در کلش آف کلنز

ترکیب برای معدنچی در کلش آف کلنز

ترکیب برای معدنچی در کلش آف کلنز
ترکیب برای معدنچی در کلش آف کلنز

معدنچی یکی از نیروهای برتر در بازی کلش آف کلنز میباشد . این نیرو با لول 7 مکس میشود که در تاون 13 قدرت کامل خود را نشان میدهد .

این نیرو در تاون هال 10 برای کاربر باز میشود . زمانی که اولین بار به کلش آمد برترین کاربران جهان با فول معدنچی اتک میزدند چون این نیرو فقط اکسیر قرمز میخواد و ترفند خوبی برای پرکردن مخزن دارک است .

ترکیب های زیادی را میتوان با معدنچی در تاون 10 تا 13 به کار برد که در این مقاله به بررسی آنها میپردازیم با آنلاین ها همراه باشید

اتک معدنچی به همراه هوگ

در این ترکیب اسپل های مورد نیاز فقط اسپل جان میباشد و اگر در تاون 11 به بالا به کار ببرید حداقل 1 اسپل یخ برای توپخانه عقاب لازم است .

معدنچی برخلاف بولر و والگری یکی از نیروهای سریع کلش آف کلنز است و نیاز زیادی به اسپل خشم یا ریچ ندارد . از طرفی به خاطر گذر از زیر دیوارها اسپل پرش هم نیاز ندارد و با انداختن به موقع اسپل به سر هوگ و معدنچی سه ستاره کردن مپ قطعی میشود .

اتک معدنچی با سوپرکوئین

در این اتک 5 هیلر برای کوئین نیاز است و با این ترفند ابتدا باید دفاع های اساسی مانند توپخانه عقاب یا نیروهای کلن حریف را در هم بکوبید و از طرف دیگر با ریختن معدنچی ها مپ را جمع کنید . به همین منظور لازم است یک ماشین دیوارشکن و در کلن یک نیروی قوی مثل پکا یا گولم یخی یا جاینت ببرید .

اتک فول ماینر

در اتک فول ماینر باید مراقب کلن حریف باشید چون معدنچی ها نمیتوانند نیروهای هوایی مثل دراگون یا بالن یا الکترو دراگ را بزنند و سعی کنید جوری نیرو بریزید که کوئین بتوانید نیروهای کلن حریف را بزند . میتوانید با یک اسپل سم و یخ کلن حریف را ضعیف کرده تا کوئین به راحتی اونا رو بزنه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *