خصوصیات متولدین بهمن ماهی | خصوصیات مرد بهمن ماهی | خصوصیات زن بهمن ماهی

۶۷۷ بازديد

خصوصیات متولدین بهمن ماهیخصوصیات متولدین بهمن ماهی


بهمن ماهی که باشی میشی سنگ صبور دوستات !

ویژگی های عمومی بهمن ماهی ها :
سمبل بهمن ماهی : مرد و دلو
عنصر وجود بهمن ماهی : هوا
گل مجبوب بهمن ماهی : نرگس
روز شانس بهمن ماهی : یکشنبه
ستاره حاکم بهمن ماهی : اورانوس
فلز وجود بهمن ماهی : اورانیوم
سنگ خوش یمن بهمن ماهی : یاقوت کبود
رنگ مورد علاقه بهمن ماهی ها : آبی آسمانی
عدد شانس بهمن ماهی ها : 4
شعار بهمن ماهی ها : " من می دانم "

برای اطلاعت بیشتر در مورد ویژگی های متولدین بهمن ماه به ادامه مطلب مراجعه کنیدحساس بودن از اولین ویژگی های بهمن ماهی ها است ؛ در انجام کارهای خود استوار و ثابت قدم هستند ؛ اهل ریا و تزویر نیستند
حرف هایشان را با خونسردی و رک میگویند و اعتقاد دارند که از همه بیشتر میدانند ، به همین دلیل رو خودشان بیشتر از سایر افراد حساب باز میکنند .
بهمن ماهی ها افرادی منطقی و مستقل هستند و نوعی انسان دوستی و بشر دوستی در ذات آنها وجود دارد و عاشق کمک رسانی به سایر مردم هستند .
علاقه زیادی به آرامش دارند و به دنبال زندگی با آرامش هستند . بهمن ماهی ها حس ششم قدرتمندی دارند به صورتی که گاهی میتوانند فکر مخاطبشان را بخوانند .
دوستدار آزادی هستند و آرزوهای بزرگی دارند و برای رسیدن به آررزوهای خود تلاش میکنند و در این راه ثابت قدم هستند . اندکی مغرور و خودخواه ، دوست دار تشویق و تعریف و تمجید هستند ، ولی از انتقاد دوری میکنند و مایل به شنیدن انتقاد نیستند .
به علت مردم دوستی از منافع خود میگذرند تا به بقیه کمک کنند . به آیین و رسومات سنتی علاقه چندانی ندارند و طرفدار چیزهای جدید هستند و میخواهند همیشه بروز باشند . گاها کم حافظه ، مهربان ، با قلبی خالی از کینه و پر از محبت هستند . اگر میخواهید یک بهمنی را قبول کنید باید اورا با غرورش قبول کنید چون هرگز غرورش را زیر پا نمیگذارد .
خصوصیات مرد متولد بهمن
خصوصیات مرد متولد بهمن :

مردان بهمنی با رویاهای بلند پرواز به آینده فکر میکنند و فکرهایی میکنند که عملی شدنشان محال و غیر ممکن است . دوستان زیادی دارند و در انتخاب دوست وسواس نیستند ولی در بیماری ها وسواسی شدیدی دارند . عشق اول خود را هرگز فراموش نمیکنند و همیشه ذر ذهنشان میماند .

خصوصیات زن متولد بهمن :

زن بهمنی یک عاشق واقعی است ، عاشقی که وفاداری اصول اصلی عشقش است ولی اگر عشقش را ابراز نکند نگران نشوید چون کلا نمیتوانند عشقشان را ابراز کنند . زن بهمنی عنصر غافلگیری را دوست دارند و علاقه خاصی به غافلگیر کردن عشقشان دارند .

عکس پروفایل بهمن ماهی ها 

عکس پروفایل بهمن ماهی
خصوصیات متولدین بهمن ماه
ویژگی های متولدین بهمن ماهعکس پروفایل بهمن ماهی
عکس پروفایل بهمن ماهی جدید
خصوصیات زن متولد بهمن
ویژگی های بهمن ماهی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.