رویداد والگری در بازی کلش آف کلنز

رویداد والگری در بازی کلش آف کلنز

رویداد والگری در بازی کلش آف کلنز

به گزارش گروه خبری آنلاین ها رویداد والگری در بازی کلش آف کلنز نزدیک است که بعد از رویداد بولر میتوانید از این رویداد نهایت استفاده رو بکنید

والگری ؛ همان نیروی محبوب که در تاون هال 8 به کاربران داده میشود .

مدتی قبل اکثر گیمرهای تاون هال 9 و 10 با والگری های سطح 4و5 مپای حریف رو در وار جمع میکردند . این نیرو آنقدر محبوب بود که تقریبا 70 درصد وارها رو با این نیرو میزدند .

والگری مزیت های زیادی در بازی کلش آف کلنز دارد ؛ هم قدرت ضربه بیشتری داره و با هر ضربه مقدار زیادی از جان دفاعیای حریف رو میگیره و هم با چرخش خود چندین دفاعی حریف رو مورد حمله قرار میده .

وقتی تعداد زیادی از این نیرو را به داخل مپ بتونید هدایت کنید به صورت حتمی میتونن مپای مکس و قوی رو جمع کنند .

در رویداد پیش روی بازی کلش آف کلنز این فرصت را دارید که با این نیروی کاربردی تمرین کرده تا نهایت استفاده رو از این نیرو ببرید .

ترکیب های مختلفی را میتوانید برای والگری به کار ببرید .

ترکیب اتک با والگری :

ترکیب های متنوعی میشه با این نیرو به کار برد .

در تاون هال 9 میتوان با ترکیب 2 گولم و 14 ویزارد و بقیه نیرو والگری و یک هوگ برای درآوردن کلن حریف کل مپ رو جمع کرد . البته در صورتی که کلن حریف در جایی باشه که به راحتی نیروهاش درنیان این ترکیب به درد نمیخوره و باید خیلی حرفه ای عمل کنید .

ترکیب دیگری که برای والگری استفاده میشود ترکیب سوپرکوئین گولم والگری است که با 5 هیلر و کوئین میتوان کلن و توپخانه عقاب حریف را از پا دراورد و با گولم و دیوارشکن و والگری از طریف دیگر مپ حمله کرد .

ترکیب حرفه ای اتک با والگری میتوان به ترکیب والگری بولر نیز اشاره کرد . این ترکیب نیز نیاز به تمرین و تکرار بیشتری دارد تا بولر و والگری رو هماهنگ کرد .

ترکیب دیگری که برای والگری میتونید استفاده کنید ترکیب والگری ویزارد هوگ است . در این ترکیب باید در کلن کستل یک نیروی قوی مثل گولم یا جاینت یا گولم یخی یا پکا استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *